Rozamet - producent siatek technicznych Menu

O firmie

Informacje o producencie siatek metalowych

PPH ROZAMET jest firmą z rodzinnymi tradycjami. Swoją działalność w branży metalowej rozpoczęliśmy w 1986 roku, jako Wyroby z Drutów – Sitarstwo Jan Zamsz. Obecnie działamy jako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „ROZAMET” - Robert Zamsz. Specjalizujemy się w produkcji siatek technicznych wykonanych ze stali, ocynkowanych, chromoniklowych, miedzianych oraz innych, znajdujących szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Proponujemy siatki metalowe, a wśród nich siatki ze stali nierdzewnej, siatki miedziane, siatki aluminiowe oraz wiele innych specjalistycznych siatek wykorzystywanych głównie w przemyśle, drogownictwie, budownictwie i rolnictwie. W naszej ofercie znajdą Państwo również siatki cięto-ciągnione z blachy oraz siatki ślimakowe z drutów nierdzewnych.

Nasze wysokiej klasy produkty z powodzeniem wykorzystywane są w przemyśle jako filtry, sita oraz drogowe systemy ochronno-naprowadzające lub zabezpieczające teren. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowany park technologiczny, dzięki któremu produkujemy siatki metalowe najwyższej jakości. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny i korzystne terminy płatności. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak również biznesowych i instytucjonalnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą specjalistycznych siatek technicznych, wykorzystywanych w wielu branżach i dziedzinach.