Siatka ślimakowa nierdzewna w atrakcyjnej cenie - siatki hodowlane

Siatka ślimakowa nierdzewna jest produktem bardzo często spotykanym w rolnictwie. Ze względu na zastosowanie jest też często utożsamiana z siatką hodowlaną. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat oferowanych siatek ze stali nierdzewnej. Zapewniamy również profesjonalne wsparcie specjalistów w doborze odpowiedniego wariantu.

Jak przebiega proces produkcji?

Produkcja siatki ślimakowej nierdzewnej wymaga zastosowania odpowiedniej maszyny siatkarskiej oraz właściwego drutu, który będzie przesądzał o jej parametrach. Wytworzona przy wykorzystaniu wysokiej jakości technologii wyróżnia się wysoką trwałością i jakością. Do tego celu najczęściej stosuje się druty ocynkowane, nierdzewne oraz odporne na korozję. Podobnie jak w przypadku siatki tkanej średnica drutu oraz wielkość oczka są głównymi wyznacznikami wytrzymałości gotowego produktu. Decydują też o tym, gdzie siatka nierdzewna będzie wykorzystana. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii proponujemy wiele wariantów siatek ze stali nierdzewnej – w tym ślimakową. Ułatwia to dopasowanie odpowiedniego modelu do potrzeb Klienta, ale też warunków, w jakich będzie wykorzystana.

Parametry techniczne

  • wysokość 1,0 m;
  • wielkość oczka 10, 15 lub 20 mm;
  • drut nierdzewny AISI 304.

Gdzie można wykorzystać siatkę?

Siatki ślimakowe zwane również siatkami hodowlanymi. Dzięki atrakcyjnej cenie siatek nierdzewnych, wysokiej wytrzymałości i estetycznemu wyglądowi są stosowane jako zabezpieczenia przeciw gryzoniom na podwórkach i działkach. Wykorzystuje się je do tworzenia osłon i przegród w hodowlach oraz gospodarstwach rolnych. Siatka nierdzewna doskonale nadaje się do budowy klatek oraz wolier dla drobiu i ptaków, ale może też być wykorzystana na wiele innych sposobów.

Aby dobrać odpowiedni rodzaj siatki nierdzewnej do potrzeb Klienta, wystarczy skontaktować się z naszymi doradcami. Chętnie podpowiemy, jaki typ wybrać i jaką ilość zamówić. Zapraszamy do współpracy!

Szukasz innego rodzaju siatki? Sprawdź pełną ofertę – szczegóły prezentujemy w poszczególnych zakładkach. Proponujemy funkcjonalne, ale też estetyczne warianty, które właściwie zabezpieczą nieruchomość i dodadzą jej niepowtarzalnego charakteru.

Siatka ślimakowa

Siatka ślimakowa