Poznaj działalność firmy Rozamet

Od ponad trzydziestu lat wytwarzamy różne rodzaje siatek dostarczając klientom prywatnym i właścicielom firm różnorodne rozwiązania. Produkujemy wysokiej klasy asortyment dostosowany do nowoczesnych standardów. Nieustannie inwestujemy w nowoczesne technologie, żeby zapewniać klientom wysoką jakość. Możesz zamówić u nas siatki ze stali nierdzewnej i zastosować je w roli sita, jako dennice lub w roli elementów systemów wentylacyjnych.

Podstawą naszej działalności jest produkcja siatek. Wytwarzamy je z różnych rodzajów drutu otrzymując w ten sposób warianty o różnych właściwościach. Stosujemy kilka technik produkcji, dzięki którym powstają struktury plecione, tkane i cięto-ciągnione. Z uwagą śledzimy zmieniające się potrzeby rynku i odpowiadamy na nie, wprowadzając do oferty nowe typy wyrobów. Nasze produkty są chętnie wybierane przez firmy działające w przemyśle, budownictwie oraz rolnictwie. Zgłaszają się do nas również klienci prywatni, którzy potrzebują siatki do rozmaitych zastosowań. Zapraszamy do współpracy.

O nas

PPH ROZAMET rozpoczęło działalność w branży metalowej w 1986 roku jako Wyroby z Drutów — Sitarstwo Jan Zamsz. Obecnie działamy jako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ROZAMET — Robert Zamsz. Podstawę produkcji stanowi szeroka gama siatek. Wytwarzamy je z różnych rodzajów drutu oraz za pomocą technik, dzięki którym powstają struktury plecione, tkane i cięto-ciągnione.

Produkujemy:

Siatki ze stali nierdzewnej, aluminiowe oraz inne specjalistyczne wyroby są wykorzystywane w:

  • przemyśle,
  • drogownictwie,
  • budownictwie,
  • rolnictwie.

Oferta

Produkty z naszego asortymentu znajdują uznanie w branży rolniczej. Siatki o gęstych oczkach stosuje się jako siatki pszczelarskie. Z powodzeniem są też wykorzystywane w przemyśle w roli filtrów, sit oraz drogowych systemów ochronno-naprowadzających lub zabezpieczających teren. Mamy trzydziestoletnie doświadczenie oraz zaawansowany park technologiczny, dzięki któremu produkujemy siatki aluminiowe oraz stalowe lekkie i wytrzymałe. Zapewniamy fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny i korzystne terminy płatności. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz instytucjonalnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!