Rozamet - producent siatek technicznych Menu

Siatki metalowe pszczelarskie i techniczne – o producencie

PPH ROZAMET jest firmą z rodzinnymi tradycjami. Działalność w branży metalowej rozpoczęliśmy w 1986 roku jako Wyroby z Drutów – Sitarstwo Jan Zamsz. Obecnie działamy jako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „ROZAMET” - Robert Zamsz. Podstawę naszej produkcji stanowi siatka metalowa w wielu wariantach. Wytwarzamy ją z różnych rodzajów drutu oraz kilkoma technikami, dzięki czemu powstają struktury plecione, tkane i cięto-ciągnione. Produkujemy siatki aluminiowe, ze stali nierdzewnej, ocynkowane, chromoniklowane oraz siatki miedziane o małych i dużych oczkach. Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach. Siatki metalowe ze stali nierdzewnej, miedziane, siatki aluminiowe oraz inne specjalistyczne wyroby są wykorzystywane w przemyśle, drogownictwie, budownictwie i rolnictwie. Oferujemy m.in. siatki pszczelarskie, hodowlane, techniczne, siatki do ochrony przed płazami, filtrowania i przesiewania.

Siatki pszczelarskie i siatki metalowe do filtrowania

Produkty z naszego asortymentu znajdują uznanie w branży rolniczej. Wysokiej jakości wyroby o gęstych oczkach stosuje się m.in. jako siatki pszczelarskie. Z powodzeniem są też wykorzystywane w przemyśle w roli filtrów, sit oraz drogowych systemów ochronno-naprowadzających lub zabezpieczających teren. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowany park technologiczny, dzięki któremu produkujemy siatki aluminiowe czy stalowe najwyższej jakości. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny i korzystne terminy płatności. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak również biznesowych i instytucjonalnych.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą specjalistycznych siatek technicznych, wykorzystywanych w wielu branżach i dziedzinach. Każda siatka metalowa z naszej firmy sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach.